עליה לתורה בכותל

עיר הבירה של העם היהודי מזה אלפי שנים היא ירושלים, כמו כן גם המקודשת ביותר לעם היהודי, בשנת 1981 הוכרזה ירושלים על ידי אונסק"ו כאתר מורשת עולמית, ירושלים זוכה מידי שנה למיליוני מבקרים ותיירות רבה מאוד מהארץ ומהתפוצות..   ירושלים נחשבת למקור הארכיאולוגיה היסטורית הגדול ביותר- מעבר לכתבי התנ"ך, ממצאים ארכיאולוגים מעידים על העיר ירושלים היסטוריה ענפה הנוגעת לעמים רבים: היבוסים, הבבלים, ממלכת יהודה, היוונים, הרומאים- אבל בעיקר- היהודים:

עליה לתורה בכותל היא ללא ספק אחד מהאירועים הכי מרגשים שניתן להפיק עבור חתני בר מצווה! טקס בר מצווה בכותל הפך להיות הרבה מעבר ל"טרנד" וכיום גם במשפחות לא מסורתיות נאחזות באירוע עליה לתורה בכותל המערבי כמסע הכרחי לבנם, ניתן לראות ילדים אשר בוחרים לעשות טקס בר מצווה בכותל כדי להרגיש יותר תחושת שייכות לעם היהודי, למסורת היהודית, לעניין מורשת הכותל ולמדינת ישראל..

טקס עליה לתורה בכותל המערבי והפקת היום הנפלא והמרגש הזה הכרחי לביצוע על ידי טוביי המפיקים- חשוב מאוד לתכנן את הפקת עליה לתורה בכותל באופן מושלם, ובשל כך- דאנס הפקות אירועים מציעה את שירותיה:

בשנים האחרונות טקס בר מצווה בכותל הפך להיות טקס שגרתי אשר לא מעט חתני בר מצווה מקיימים – הסיבה שבר מצווה בכותל המערבי הפכה כל כך פופולארית היא בעיקר המקום אשר נחשב קדוש מאוד והוא מהווה סמל בפני עצמו. 

חגיגות בר המצווה בכותל המערבי הפכה למסורת הכרחית גם ליהודים הנמצאים בתפוצות..  צוות דאנס הפקות אירועים הפיק פעמים רבות טקס עליה לתורה בכותל המערבי ליהודים מכל רחבי העולם: יהודים מארה"ב, אירופה, הבלקן ודרום אמריקה..  להפקת עליה לתורה בכותל המערבי כולם בוחרים דאנס הפקות אירועים!

צוות דאנס הפקות אירועים החל את דרכו בהפקת בר מצווה בכותל כבר משנת 2011, מאז ועד היום כל טקס בר מצווה בכותל המתנהל על ידי דאנס הפקות אירועים משתבח בביקורות טובות מצד קהל לקוחותינו ואנו מתברכים באין סוף המלצות. 

בזכות צוות אמין, מקצועי, אדיב ודקדקן, נפיק עבור בנכם, מסע עליה לתורה בכותל המערבי בלתי נשכח…   צוות נגנים מקצועי, צוות הנחייה סוחף, שירותי הסעות ואוטובוסים יוקרתי, צוות צילום אדיב ואף שירותי הסעדה וקייטרינג איכותיים לעניני טעם.

הקונספט שאנו מציעים לכבוד המסע לעליה לתורה בכותל המערבי מוגדר כאירוע של פעם בחיים- במהלך כל המסע נקפיד על פרטים כגדולים ונעצים בפני כלל המשתתפים אמוציות מגוונות לאורך כל הדרך! 

דאנס הפקת אירועים מתמחים בהפקה אירועים למגוון רחב של לקוחות וגופים- כאשר זה מגיע אל בר מצווה בכותל וכמובן טקס עליה לתורה בכותל, אתם יכולים לסמוך עלינו שאנחנו יודעים היטב כיצד להפיק לכם את היום החשוב הזה בצורה המהנה, המיוחדת, והחווייתית ביותר. 

לעוד מידע לגבי טקס בר מצווה בכותל חייגו כעת או השאירו פרטי צור קשר ונשוב אליכם במהרה. 

דילוג לתוכן