פולמון לאירועים | פול מון לחתונה | פול מון לבר מצווה | פול מון לבת מצווה | פול מון לאירועים

עוד הפקה בלעדית בדאנס הפקות אירועים!

הישר מהכור הגרעיני- פיצוץ של מסיבה!!

מחפשים פול מון לחתונה? מחפשים פול מון לבר מצווה? מחפשים זוהרים לאירועים? ובכן דאנס מגישים לכם כעת הכל תחת קורת גג אחת- שם החבילה: פולמון רדיואקטיבי- הפקת מיוחדת למסיבת אפטר פארטי בסגנון הכי משגע שתוכלו לדמיין הכוללת: אמניות ציור גוף זוהר בחושך!, תותחי אולטרה סגול!, שוברי שורות לחלוקת אלכוהול ברחבת הריקודים!, גימיקים וזוהרים לרחבה הכוללים שרשראות לד, שרשראות הוואי זוהרות בחושך, טבעות לד, מטח בלוני לדים, צמידים זוהרים, כובעים צבעוניים, כובעים זוהרים בחושך ועוד שלל הפתעות ואטרקציות!

באירועי שמחות הפקה זו מתחילה את דרכה בעת המנה העיקרית, שימו לב- זה לא סתם עוד פול מון לאירועים זה קרנבל אפטר פארטי לאירועים- שתי ציירות מתחילות את משימתן ציורי גוף זוהרים בחושך ממש כמו בפול מון לאירועים כמו שאתם מכירים, ואז- בפתיחת רחבת הריקודים פורצים לרחבת הריקודים השוברי שורות ומפעילים את הקהל באלכוהול ושגעת עד אור הבוקר- הפקה מטורפת שללא ספר סוגרת לקהל לקוחותינו את כל הפינות- זוהרים לאירועים ? יש בחבילה!, פול מון לאירועים ? יש גם יש! ועוד שלל הפתעות ואטרקציות מקוריות לכל סוג אירוע!

פול מון לחתונה? פולמון רדיואקטיבי זה בהחלט הבחירה הנכונה!

פול מון לבר מצווה? על אחת כמה וכמה!

אצלנו בדאנס הפקות אירועים ניתן לרכוש מארז אביזרי קרנבל במחירי יבואן הכולל זוהרים לאירועים, כפכפים, תותחי קונפטי, מטח בלוני ענק ועוד…

הפקה זו מומלצת בהחלט לגוון האירועים: חתונה, נשף סיום, מסיבת פורים, בר מצווה, בת מצווה וכן גם אירועי חברה!

ובכן איך הגענו לרעיון הזה בכלל? מקוריות זה שם המשחק! – צוות דאנס הפקות אירועים בוחן מידי תקופה את תחום האירועים, את תחום האטרקציות לאירועים, ואת תחומי ההפקות בכלל.   ולאחר שגיששנו ובחנו את צרכי הלקוח ובחנו מה רצונותיו הגענו למסקנה- פול מון לאירועים בהחלט לא מספיק- צריך להפציץ, להביא משהו חדשני, להביא את הטרנד הבא: ואם כבר פול מון לחתונה או פול מון לבר מצווה- למה לא לתת טוויסט בעלילה? הרי ציורי גוף זוהרים בחושך זה בהחלט לא מספיק- חסרה אינטראקציה עם הקהל, חסר לנו משהו כדי שאטרקציה מיוחדת לאירועים כמו פול מון לאירועים מבית דאנס הפקות אירועים- ובכן זוהרים לאירועים יש כבר…   ואז עלה הרעיון…   הגיע הזמן לשלב מפעילי קהל עם פול מון לאירועים! הגיע הזמן שאטרקציה פול מון לבר מצווה לא תהיה סטנדרטית…  פול מון לחתונה צריך להיות בום חזק שיעשה באזז גדול- מפעילי קהל בחליפות מיוחדות שיעשו את העבודה עם תותחי אולטרה סגול זה באמת עשוי לתת מענה אמתי למי שחוגג אירוע ומחפש מסיבה אמתית ולא עוד פול מון לאירועים בסטנדרט הרגיל!

האם אפשר להזמין גם פול מון לבר מצווה ולא רק לחתונה: בהחלט כן- מסיבת פול מון לאירועים היא בהחלט פתרון מושלם ליצירת אווירה תאילנדית שמושכת את המוזמנים שלכם לרחבת הריקודים ויוצרת אווירה גם באירועים שהם לא חתונות או אירועים גדולים- ניתן להזמין פולמון לבת מצווה, ניתן להזמין פול מון לבר מצווה ולכל אירוע שתרצו ואף מומלץ.

איך תורמת התוספת פול מון לחתונה ברחבת הריקודים: ובכן- דמיינו לכם- אתם אורחים ברחבת ריקודים של חתונה עם שלל אנשים יפים, אתם רואים ברחבת הריקודים עמדת פול מון לחתונה, שבה נפתחו ארבעה תותחי אולטרה סגול, כחלק מעמדת פול מון לאירוע, ולאחר שנצבעו המוני האורחים של החתן והכלה על ידי ציירת פול מון לאירועים מקצועית, לפתע זוהרים כל ציורי גוף מיוחדים לפול מון- ובכן לאחר הפירוט הרב של המונח הזה שנקרא פול מון לחתונה- אנו מניחים שכבר קיבלתם את התשובה איך זה נראה והאם כדאי להזמין פול מון למסיבת חתונה ובמיוחד דרכנו.

על פי חוקי מדינת ישראל על איסור מוחלט על חלוקת/מכירת אלכוהול למי שטרם מלאו לו 18 שנים, כמו כן לאירועים המשתתפים בהם בני נוער וצעירים מתחת לגיל 18, צוות השוברי שורות מחלקים משקאות קלים בלבד. 

– צפו בסרטון פול מון לאירועים והרגישו את הטירוף!

להזמנות פולמון רדיואקטיבי מבית דאנס הפקות אירועים יש ליצור קשר בטלפון או להשאיר פרטי יצירת קשר באצתר וניצור עמכם קשר בהקדם האפשרי!

דילוג לתוכן