חתונות ואירועים

מדוע שוכרים צוות הפקת חתונה?
לא פעם נתקלים אנו בשאלת זוגות מאורסים והורים לבני ובנות מצווה "מדוע עלינו לשכור חברת הפקות?"
התשובה של דאנס הפקות אירועים לכך מפורטת מאוד אך פשוטה, אך תחילה רקע קצר אודות המקצוע הקרוי 'הפקת אירועים':

הפקת אירועים הוא מקצוע המביא את האירוע החלומי לידי מציאות, ממש כמו אדריכל, אשר מגיע לפרויקט עיצוב ובניית בית מגורים- לקוח מעוניין בבית חלומי ושוכר את האדריכל בכדי שיביא לידי מציאות את הדמיון הצבעוני והססגוני- כך גם מפיק אירועים- תפקיד מפיק אירועים או חברה להפקות אירועים הוא לדאוג לכל פרטי האירוע ולחסוך מהזוג המון ריצות והכנות לקראת החתונה המיוחלת. 

בכדי להגשים חלומות מפיק אירוע חייב להיות בעל דמיון נרחב, יצירתיות ותעוזה.

אך לא דיי למפיק אירועים בנתונים אלו בלבד- דרושות לאדם שהחליט להתמקצע בתחום הפקות אירועים גם כריזמה בלתי רגילה ואסרטיביות, וזאת על מנת לנהל ולפקח בשטח על צוות אנשי המקצוע מתחום האירועים שעובד לצידו- על חברת הפקות או מפיק אירועים לדאוג לכל חלק קטן וגדול באירוע בכדי שמהלך האירוע יתנהל כפי המצופה ממנו: 

מפיק אירועים אחראי על בחירת צוות צילום מתאים, חברת הפקות אירועים אחראית בחירה נכונה של מפעילי אטרקציות, מפיק אירועים הוא הממונה בשם הזוג על בחירה נכונה של נגנים באיכות גבוהה, חברה להפקות אירועים ללא ספק המפתח בבחירה נכונה של תקליטן (DJ), חברת הפקת חתונה ממונה בשם הזוג לעתים גם על תחום העיצוב: סידור מפות, סידור סכו"ם, סידור מפיות, התאמת הצבעים שמקשטים את שולחנות המוזמנים, בחירה ראויה של כוסות ממגוון סוגים (כוסות יין לבן, כוסות יין אדום, הייבול, לואובול, כוסות מרטיני, כוסות שמפניה וכד'), בחירה נכונה של האגרטלים והפמוטים המקשטים את השולחנות, בחירת פרחים לארגטלים.. על מפיק אירועים האחריות על אישורי הגעה, סידורי הושבה, מפיק חתונות או אפילו מפיק אירועי בר מצווה או בת מצווה ממנה בשם הזוג על בחירת צלם מגנטים ואיכות מגנטים גבוהה, ובקיצור… איך שלא תסתכלו על היוצרות- בין אם תבחרו מפיק אירועים או חברה להפקות אירועים וחתונות- שניהם צריכים להיות בשם הזוג בעלי דקדקנות, קפדנות, יצירתיות, כריזמה, אסרטיביות ויכולת הגשמת החלום של הזוג היקר שרוצה להינשא, או לדאוג לבר מצווה, הנערה שחוגגת בת מצווה, של ההורים שחוגגים ברית או בריתה ואפילו של בעלי עסקים, שמעוניינים להגשים חלום ולבצע פתיחת עסק מפוארת או ערב גיבוש עובדים בלתי נשכח.
 

דאנס מעניקים שירות הפקה ממגוון תחומים לרבות שמחות וכנסים, אנו חברת הפקות המתמחה כן גם בארגון נכון של כל אירוע ואנו בעלי מוניטין המותאם לכל חלקי האוכלוסייה.

אנו מתחייבים, בהסכם עבודה מול כלל הלקוחות שלנו, במתן שירות אדיב, מקצועי ויעיל, שיוביל אתכם, ביום שמחתכם, להרגשה נינוחה מתחילת האירוע ועד סופו!
ובכן בוודאי שעומדת בפניכם השאלה- לסגור חברת להפקת חתונות שתסדר לי את כל האירוע או לסגור לבד את הספקים? כאן למעשה נגעתם בנקודה מאוד רגישה- שאלתם אותנו למעשה: למה כדאי לסגור אירוע מול חברת הפקות? או בניסוח פחות עדין- מהם היתרונות של חברה להפקת אירועים?
והתשובה שלנו לכך בהחלט חד משמעית ומנוסחת בפירוט רב:
כאשר שאלתם האם כדאי לסגור אירוע מול חברת הפקות למעשה שאלתם את עצמכם שאלה אחרי והיא: האם אנו כחוגגי אירוע, יכולים וכדאי לנו להפיק את האירוע לבד, להתנהל מול הספקים לבד לפני, אחרי וביום האירוע והאם זה שווה את זה?.. 
וכאן נתחיל למעשה בסיור מוחות מודרך:
עצמו עיניים ודמיינו לכם: מה צריך לסגור?… אולם, רב, הגברה, תאורה, עיצוב, אפקטים ואטרקציות, תקליטן, צוות צילום, תופרת שמלות כלה, מעצב שיער, טבעות, חברת סידורי הושבה וניהול אישורי הגעה, ספק אלכוהול, שירותי מזיגה, טיפים לאנשי צוות, השכרת רכב וכנראה עוד דברים ששכחנו, עם כל אחד מהגורמים הללו נדרש ליצור קשר, לקחת הצעות מחיר, לקחת דוגמה, לבדוק את המוניטין של הספקים, לקבוע פגישות, לסגור ולהתחייב לתשלום וכמובן לבדוק לפני הכל אם יש כימיה בינכם- כי לא נשכח שכלה לעתיד שמתכננת חתונה או אמא לילד או ילדת מצווה שמתכננת אירוע קצת לחוצה ולא כל אחד בר לה טוב בעין בלשון המעטה.. ו.. לאחר מכן- יום האירוע- יהיה. עליכם. ליצור. קשר. עם. כל. אחד. מהגורמים. שנמנו. כאן. כדי. לוודא. שהם. באמת. מגיעים!!!  רגעי עוד לא סיימנו- עכשיו- מישהו צריך לעשות להם תיאום ציפיות!.. חושבים שסיימנו?.. עוד קצת- צריך לשלם לכל אחד מהגורמים הללו.. ועוד דבר קטנטן שעומד על הפרק באופן שהכי עשוי לעניין את כל קהל הקוראים של הפוסט הזה- המחירים – תסכימו על העובדה שרשת קמעונאות מקבלים מיבואן המוצר מחיר נמוך יותר ממחיר הלקוח הפרטי?..
בקיצור- חברה להפקת חתונות ואירועים נועדה לטפל לכם בכל הפרטים בדרך, להעניק לכם את הדרך לנשום לרווחה לפני וביום המיוחד שלכם ולנהל עבורכם כל פרט קטן כגדול.
אז כפי שהבנתם ישנה דרך להגיע לאירוע שלכם בראש רגוע ושלב ככלל המוזמנים, חסכונית יותר ובהרבה יותר פרקטית, מאשר פשוט לעבוד באירוע,
וגם אם נתקלתם בהצעת מחיר גבוהה מעט מהצעה שקיבלתם מספק פלוני – השקט והרוגע שתביאו על עצמכם לפני, אחרי וביום האירוע,, יהיה בהחלט שווה כמה שקלים.
המון מזל טוב ובהצלחה
 
כיצד חברה שכל עיקרה הוא הפקת חתונה מועילה לזוג?
* הפקת חתונה המנוהלת על ידי חברה להפקת אירועים וחתונות מועילה לזוג במספר אופנים:
1. הזוג, יחד עם נציג חברה להפקת חתונות, יושבים יחד ועושים תיאום ציפיות, מניחים לפניו את הדרישות לאיך הם רוצים שתוכן הפקת החתונה שלכם יראה ושמים לו את המושכות בידיים בכדי ליצור לעצמם שקט נפשי- במקרה זה הזוג עצמו מופתע בכל חלק באירוע ונהנה אף יותר מהמוזמנים!
2. חברה המתמחה בהפקת חתונה נועדה כן גם ליצור לזוג הוזלה של עלויות הספקים ונותני השירות.
3. הפקת חתונה הוא עסק כלכלי- חברה להפקת חתונות שפועלת באופן רציני כן גם תדאג יותר לכיס של הזוג ותבצע איתו חשבון הוצאות והכנסות לקראת האירוע על פי מעמד סוציואקונומי ותדאג לגרום להם לא לקפוץ מעל הפופיק
 
רוצים להסיר מעצמכם את עול ארגון האירוע? צרו קשר עם המומחים להפקת אירועים של דאנס וצרו עמנו חוויה בלתי נשכחת לאירוע של פעם בחיים
 
אנו מעניקים שירות הפקה בתחומים: הפקת חתונה, הפקת בר מצווה, הפקת בת מצווה, הפקת ברית, הפקת בריתה, הפקת בר מצווה בכותל, הפקת ימי גיבוש עובדים, הפקת כנסים, הפקת אירועי מיתוג עסקים והפקת אירועי מוסדות ובתי ספר, ומזמינים אתכם ליצור עמנו קשר ולקבוע פגישת התרשמות! 
דילוג לתוכן