דוכני מזון

מתוק מתוק מתוק מתוקקקק
פנטזיות מתוקות הופכות למציאות!
דאנס מגישה לכם שולחנות אהבה עשירים בכל טוב!

צוות דאנס הפקות אירועים מתמחה ביצירת שולחנות מתוקים ודוכני מזון מהמובילים בתחום, תוך כדי שימוש במוצרים איכותיים במיוחד ועיצוב יצירתי המתאים לכל אירוע מכל סוג שהוא!

אצלנו בדאנס הפקות אירועים ניתן להזמין שירותי הסעדת קינוחים לכל סוגי האירועים- כלה באירועי שמחות ואירועים פרטיים, אירועים קטנים בבית הלקוח ואירועי חברה.

ביצירת בר מתוקים, מעבר לכל טוב שאנו מעניקים על השולחן, בהזמנה אנו מעניקים כן גם קונספט על השולחן שיתאר את סוג האירוע, ואף נישה פרסונלית לחוגגי האירוע- בר מתוקים לבר מצווה יעוצב על ידי הצוות המקצועי של דאנס הפקות אירועים בצבעי כחול ולבן, ואף ניתן לבחור צבעים יחודיים כמו צבעי קבוצת כדורגל או קבוצת כדורסל אהודה ואף דמויות טלויזיוניות, בר מתוקים לבת מצווה יעוצב בגווני ורוד, אדום ולבן, ואף יהיה ניתן לשלבו בקונספט על פי בחירת חוגגת בת המצווה עם דמויות טלויזיוניות ומפורסמים, בר מתוקים לברית כן גם יעוצב על פי גווני בנים, בר מתוקים לבריתה יעוצב כן גם על גווני בנות, בר מתוקים לחתונה אנו בוחרים לעצב בבלוני חתן וכלה מיוחדים, עם עיצוב מיוחד תוך כדי מתן דגש על חתונה, ואל לנו לשכוח את תחום ימי ההולדת, שזהו על אחת כמה וכמה אתגר ריציני ליצירתיות- ניתן לעצב בר מתוקים ליום הולדת במגוון עיצובים על פי דמויות טלויזיוניות מצויירות, דמויות כוכבי רשת ואף דמויות גיבורי על, וכמובן שיהיה ניתן לשלב את כל העיצובים עם ציוד דוכני מזון לאירועים על פי קונספט השכרת ציוד ושירות מפעילי עמדות דוכני מזון לכל סוגי האירועים.

בר מתוקים הוא תחום עיסוק הדורש מאיתנו יצירתיות אין קץ, קפדנות ודקדקנות על מוצרים איכותיים ומתן קונספט אישי לעיצוב מרהיב ביופיו- ובכדי להגיע לקונספט אישי אנו מציעים למזמיני השירות שלטי ענק מעוצבים שיתמקמו בגב בר המתוקים שהזמינו לאירוע, ומעבר לשילוט אנו מוסיפים מוטיבים בתחום עיצוב הבר כמו כדורי-רגל או כדורי-סל, במקרה של בר מתוקים לבר מצווה, בלונים מיוחדים לברית או בריתה ואף וואזות מיוחדות עם פרחים במקרים של בר מתוקים לחתונה.

בר מתוקים לאירועים מבית דאנס הפקות אירועים משלב פרודוקטים איכותיים כמו: קאפקייקס, סוכריות גומי, מאפים מיוחדים המשלבים קצפת איכותית, מאפי פירות העונה, פירות טריים ואיכותיים על פי עונה וכמובן נשנושים טעימים בעיצובים מרהיבים.

אצלנו בדאנס הפקות אירועים, בכל הנושא של בר מתוקים ואף בעניין דוכני מזון לאירועים, שמים אף דגש גדול מאוד לעניין הכשרות- אנו מקפידים קלה כחמורה לעניין הכשרות של המוצרים על פי בקשת הלקוח ונרתמים לגייס עבור לקוחותינו את מוצרים כשרים בלבד.

דאנס הפקות אירועים מציעה את כל סוגי דוכני המזון לאירועים: קיאק פירות מעוצב ומרהיב ביופיו, צמר גפן מתק, או כפי שהוא נקרא בלשון העם שיערות סבתא, דוכני נקניקיות, עמדת וופל בלגי לאירועים, עמדת גלידה איכותית מבית דלי קרים, עמדת פופקורן, עמדת קרפ צרפתי, ועוד שלל הפתעות מיוחדות שניתן לגייס על פי צורכי הלקוח ועל פי סוג האירוע.

להזמנות ופרטים מלאים על בר מתוקים לאירועים, דוכני מזון לאירועים וכל נושא אחר לאירוע שלכם צרו עמנו קשר בטלפון המופיע באתר!

דילוג לתוכן