בובות ענק

ליצירת הרקדה בקרב קהל המוזמנים באירוע שלכם באירוע אנו מציעים את שירות הפעלת בובות ענק! כאשר זה מגיע אל בובות ענק לאירועים אתם יכולים להיות בטוחים שדאנס יביאו לכם את הבובות המקוריות והמגניבות ביותר!

דאנס מציעים לכם בובות ענק ממגוון סוגים וצורות מיוחדות:

מגוון בובות ענק לאירועים שיעשו לכם רק שמח !

*בובות פנדות לאירועים – משתרעות לגובה 4 מטר, ולרוחב 1.60 מטר.

*בובות ענק דוביי קוטב- משתרעות לגובה 2.80 מטר, ולרוחב 1.10 מטר.

* בובות ענק גורילה (חדש!) משתרעות לגובה 2.20 מטר, ולרוחב 1.10 מטר.

אין ספק שהבחירה המושלמת לאירוע היא בובות ענק לאירועים- נוכחותן של דמויות ענקיות מרקדות בתוך רחבת הריקודים בהחלט עושה את ההבדל בין אירוע רגיל לבין אירוע ברמה גבוהה!

אז איך בעצם בובות ענק מגיעות לרחבת הריקודים? בובות ענק לאירועים הנם חליפות מיוחדות העשויות מבד לוכד אוויר, אשר מתנפחות באמצעות בלוואר מיוחד שמחדיר אוויר לגוף בובות ענק ויוצר יחד עם הבד המיוחד קיבוע ולחץ אוויר בתוך הבובה, וכך למעשה בובות ענק לאירועים יציבות בעת תנועה, לתוך גוף הבובה נכנס מפעיל בעל רישיון וביטוח צד ג', והוא זה שמתנועע בתוך הבובה ומוביל את הבובה לרחבת הריקודים.

בובות ענק לאירועים הוא מבין תחומי העיסוק היצירתיים במשק האירועים, דאנס הפקות אירועים הנה החברה המובילה ביצירת חדשנות בתחום בובות ענק לאירועים ואף מביאה לעולם בובות ענק חדשנות ומקוריות- דאנס הפקות אירועים הייתה החברה הראשונה שהביאה בוסט של אנרגיה להרבה אירועים על ידי בובות אלכוהול בעבר, וכיום לא מרפה ומביאה לפני קהל לקוחותיה בובות דובי פנדה לאירועים, בובות דובי קוטב וכיום יצרה את הטרנד החדש- גורילות ענק לאירועים בתלבושות על פי דרישת הלקוח- בובות ענק גורילות מיוחדות וריאליסטיות במיוחד (זכר ונקבה), שניתן להלבישן בבגדים מיוחדים על פי דרישת הלקוח- לחתונה אנו ממליצים על זכר חתן ונקבה כלה.

טיפ קטן מצוות מפעילי בובות ענק לאירועים של דאנס הפקות אירועים לקהל לקוחותינו: בובות ענק מכל סוג שהוא הוא חלק מהאירוע- הפתיעו את המוזמנים שלכם באטרקציה נוספת!. 

יחד עם צוות מפעילי בובות ענק ומפעילי אטרקציות נוספות אנו נפיק עבורכם כל אירוע בכל טעם וסגנון, המותאם אישית לצרכים שלכם – אצלנו בדאנס יודעים שהפקת אירועים הוא ידע שבזכותו ניתן להגשים רגעים בלתי נשכחים- בתחום בובות ענק לאירועים משימה זו היא פשוטה עבורנו במיוחד- אצלנו בדאנס ניתן אף להזמין בובות ענק מיוחדות המותאמות אישית כמו בובות ענק מיוחדות למיתוג עסקים ואירועי חברה, וזאת על ידי צוות בובנאים מקצועי במיוחד שיסייע לנו בהגשמת החלום.

דאנס הפקות אירועים מציעה לקהל לקוחותיה אף שירות השכרת בובות ענק לאירועים בעלות אטרקטיבית, בתנאי השכרה נוחים ואף בתנאי תשלום נוחים.

אנו מזמינים אתכם להציץ על עוד תמונות וסרטונים של בובות ענק לאירועים, לצפות בקפידה בשלל סרטונים, תמונות ומצגות להמחשה, להבין ולדעת שבזכות דאנס תוכלו לחגוג אירוע ולהגיע ליום המיוחל כמוזמנים לכל דבר ועניין והכי חשוב- לנשום לרווחה.

ולדעת – שיש לכם על מי לסמוך!

דאנס הפקות אירועים השיקה בובות ענק מתנפחות לכל סוגי האירועים ונותנת מענה אף למי שצריך בובות ענק לברית וכן גם בובות ענק לבריתה, יש ברשותנו את הבובות ענק הכי מגניבות וממבוקשות בתחום.

המון לקוחות מתעניינים באטרקציה מיוחדת לברית או לבריתה והמענה הכי טוב להתעניינותם הוא לא אחר מאשר בובות ענק לאירועים מסוג דובי קוטב- יש ברשותנו בובות ענק ממגוון סוגים, ואנו מרחיבים בכל תקופה את המגוון שלנו על מנת להשאר כמה שיותר בעולם האירועים המודרני.

תחום בובות ענק לאירועים מצריך מאיתנו להיות יצירתיים במיוחד ואף השקעה לא קטנה של תקציבים בכדי ליצור בובות ענק לאירועים ברמה גבוהה עם סממן של מקוריות, חדשנות וקידמה.

דאנס הפקות אירועים ממליצה בחום על בובות ענק לבר מצווה כחלק מחבילת אטרקציות לבר מצווה שנועדה ליצור בבר המצווה של בנכם אפקט של הפתעת המוזמנים, ואף יצירת רחבת ריקודים מלאה במשך כל הערב ועד אור הבוקר- נסו לדמיין: בובות פנדה מתנפחות נכנסות דרך כניסת אולם אירועים, אתם חלק מהאורחים של החתן- אתם רואים שתי דמויות ענקיות פורצות לרחבת הריקודים- מה תעשו? אנו בטוחים שלא תישארו אדישים!

מי שלא מסתפק בזה, דהיינו בובות פנדה לאירועים ורוצה בובות ענק אף יותר מקוריות- צריך לתת הצצה לאטרקציה יחידה מסוגה בתחום האירועים- גורילות ענק לאירועים- גורילות ענק המשתרעות לגובה 2.5 מטר, עם חזות ריאליסטית לחלוטין, פורצות לרחבת הריקודים עם השיר של קופי המסיבות המסורתי, ועושות לכם קרנבל מטריף של קופים לאירועים ברמה הגבוהה ביותר בעולם האירועים החדשני!

קופים לאירועים הוא נישה בעולם האירועים שנבנתה בשלהי שנת 2010, בו למעשה שני מפעילי קהל מקצועיים, המטפסים על קביים, פורצים לרחבת הריקודים ומטריפים לכם את המוזמנים עם שלל נרחב של ריקודים- דאנס הפקות אירועים החליטו- גם אנחנו רוצים- אבל- קופים על קביים נשמע לנו קצת מסורבל- לכן לקחנו יוזמנה ובנינו עבורכם בובות ענק סופר מיוחדות ובלעדיות בעולם כל סוגי האירועים- בובות גורילות ענק לאירועים, שצורת התפעול שלהן שונה מיסודה מזו של קופי המסיבות או קופים לחתונה באופן כללי- ההבדל הישיר מתבטא באופן הזה שהבובות עצמן נשענות על גבם של המפעילים של הדבר הזה שנקרא בובות גורילה לאירועים, ולא המפעילים הם אלו שמטפסים על קביים בכדי להפעיל את אותן בובות ענק.

צרו עמנו קשר כבר עכשיו להזמנת ומידע נוסף על בובות ענק שיתאימו בדיוק לאירוע שלכם.

דילוג לתוכן